BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmaturer 10403448
nr 1040 3448
Väggarmaturer
1 par, 1960-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:39:43
150 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)